11-02-2018 17:00
spotkanie zakończone
Jakub Domżalski 1:331-0  
Mateusz Osiński 2:572-0  
 2-1 Daniel Maćkiewicz 13:03
 2-2 Daniel Maćkiewicz 17:20
Mateusz Osiński 17:453-2  
Jakub Domżalski 26:004-2  
 4-3 Daniel Maćkiewicz 35:09
Mateusz Wesserling 35:235-3  
 5-4 Artur Jurczak 37:21
 5-5 Daniel Szklarz 39:13
 5-6 Daniel Maćkiewicz 39:51
Składy drużyn
AZS UG Gdańsk: Kacper Sasiak (0), Piotr Wardowski (0), Jakub Grzywacz (0), Maciej Urtnowski (0), Mateusz Osiński (5), Mikołaj Kreft (7), Michał Olszewski (9), Mateusz Wesserling (10), Wojciech Pawicki (11), Michał Horbacz (13), Jakub Domżalski (20), Michał Wiśniewski (27)
Pogoń '04 Szczecin: Daniel Szklarz (1), Pedro Miguel Fernandes Amorim (3), Oktawian Solecki (8), Mateusz Jakubiak (9), Daniel Czepielewski (10), Patryk Jurys (13), Mateusz Gepert (17), Artur Jurczak (20), Mateusz Wilkosz (21), Sebastian Chrzczon (22), Bartosz Kawczak (27), Daniel Maćkiewicz (46)
17-02-2018 18:00
spotkanie zakończone
 0-1 Dominik Solecki (s) 0:53
 0-2 Oleksandr Bondar 24:45
 0-3 Oleksandr Bondar 38:30
 0-4 Michal Seidler 38:55
Składy drużyn
Red Dragons Pniewy: Dominik Solecki (0), Roman Vakhula (0), Adam Wachoński (0), Szymon Piasek (2), Mateusz Kostecki (8), Patryk Zdankiewicz (9), Łukasz Frajtag (10), Adrian Skrzypek (11), Patryk Hoły (13), Oskar Stankowiak (16), Kamil Kijak (21), Jakub Budych (22), Piotr Błaszyk (23), Rafał Roj (64)
Rekord Bielsko-Biała: Michał Kałuża (1), Kamil Surmiak (5), Łukasz Biel (7), Tomasz Gąsior (8), Artur Popławski (9), Paweł Budniak (10), Rafał Franz (11), Szymon Cichy (15), Oleksandr Bondar (20), Michał Marek (21), Michał Kubik (23), Jan Janovsky (27), Michal Seidler (41), Bartłomiej Nawrat (84)
17-02-2018 18:00
spotkanie zakończone
Daniel Krawczyk 13:221-0  
Igor Sobalczyk 16:252-0  
Michał Marciniak 19:153-0  
Arkadiusz Szypczyński 29:384-0  
Arkadiusz Szypczyński 39:335-0  
Składy drużyn
Gatta Active Zduńska Wola: Dariusz Słowińśki (1), Marcin Stanisławski (6), Mateusz Olczak (7), Vitalii Khalivkov (8), Mariusz Milewski (9), Daniel Krawczyk (10), Igor Sobalczyk (11), Michał Marciniak (14), Grzegorz Och (21), Michał Szymczak (49), Adam Miłosiński (77), Arkadiusz Szypczyński (99)
MKF Solne Miasto Wieliczka: Jan Zachariasz (1), Mateusz Mroczka (2), Paweł Hady (3), Tomasz Bieda (4), Michał Gąsior (5), Piotr Myszor (6), Wojciech Przybył (7), Volodymyr Danyliuk (8), Michał Śląski (9), Konrad Cebula (10), Mikołaj Wiewióra (13), Bartosz Szczepański (14), Konrad Futrak (15), Michał Skórski (16)
18-02-2018 16:00
spotkanie zakończone
 0-1 Marcin Mikołajewicz 8:30
 0-2 Michał Wojciechowski 10:26
Sebastian Szadurski 18:451-2  
 1-3 Marcin Mikołajewicz 25:40
 1-4 Marcin Mikołajewicz 25:52
 1-5 Michał Wojciechowski 33:29
Sebastian Szadurski 38:462-5  
Składy drużyn
Piast Gliwice: Paweł Grzywa (1), Zbigniew Mirga (3), Michał Dendzik (4), Marcin Grzywa (10), Adam Jonczyk (11), Przemysław Dewucki (13), Michał Grecz (20), Marcin Czech (22), Michał Widuch (23), Ivan Lopez Del Pino (24), Marek Bugański (88), Lukas Bonifacio (92), Krzysztof Piskorz (93), Sebastian Szadurski (98)
FC Toruń: Michał Wojciechowski (4), Kamil Domański (6), Marcin Mikołajewicz (7), Tomasz Kriezel (8), Sylwester Kieper (9), Mykola Morozov (10), Karol Czyszek (11), Krzysztof Elsner (17), Nicolae Neagu (18), Remigiusz Spychalski (22), Mateusz Cyman (66), Marcin Mrówczyński (92), Dawid Wędołowski (98)
19-02-2018 20:00
Składy drużyn
MOKS Słoneczny Stok Białystok:
Clearex Chorzów: Robert Gładczak (2), Karol Zdunek (3), Tomasz Golly (4), Mariusz Seget (7), Piotr Łopuch (9), Maciej Mizgajski (10), Szymon Łuszczek (11), Robert Świtoń (17), Adam Wędzony (19), Sebastian Leszczak (21), Rafał Krzyśka (23), Vadym Ivanov (24), Patryk Puzio (25)