16-03-2019 14:00
spotkanie zakończone
Daniel Maćkiewicz 2:301-0  
 1-1 Tomasz Poźniak 13:15
Mateusz Jakubiak 13:272-1  
Bartosz Przygórzewski 24:013-1  
Mateusz Jakubiak 29:064-1  
 4-2 Piotr Wardowski 35:06
Karol Czyszek 39:085-2  
Składy drużyn
Pogoń '04 Szczecin: Łukasz Wilczek (1), Roman Kondiukh (3), Maksym Sapon (5), Wojciech Dąbrowski (6), Karol Czyszek (7), Mateusz Jakubiak (9), Konrad Prawucki (10), Bartosz Przygórzewski (11), Daniel Czepielewski (12), Daniel Szklarz (13), Mateusz Gepert (17), Daniel Maćkiewicz (46)
AZS UG Gdańsk: Tomasz Musik (4), Mateusz Osiński (5), Mikołaj Kreft (7), Karol Kaczmarek (8), Mateusz Wesserling (10), Tomasz Poźniak (12), Michał Horbacz (13), Dawid Kawka (14), Piotr Wardowski (17), Jakub Domżalski (20), Jacek Burglin (21), Jakub Chodorowski (27)
16-03-2019 16:00
spotkanie zakończone
Dominik Śmiałkowski 2:571-0  
Marcin Grzywa 9:002-0  
 2-1 Michał Dubiel 15:12
Rafał Franz 31:053-1  
 3-2 Daniel Wojtyna 39:32
Rafał Franz 39:414-2  
Douglas Neutzling Ferreira 39:565-2  
Składy drużyn
Piast Gliwice: Paweł Grzywa (1), Marek Bugański (3), Sergio Parra Bonilla (7), Mateusz Omylak (8), Marcin Grzywa (10), Rafał Franz (11), Dominik Śmiałkowski (12), Przemysław Dewucki (13), Michał Widuch (23), Douglas Neutzling Ferreira (32), Maciej Rozmus (77), Sebastian Szadurski (98)
AZS UŚ Katowice: Jędrzej Jasiński (1), Konrad Podobiński (6), Tomasz Szczurek (7), Robert Gładczak (9), Kamil Musiał (10), Daniel Wojtyna (11), Mateusz Bednarczyk (13), Sławomir Pękala (21), Piotr Łopuch (24), Michał Dubiel (27), Jacek Hewlik (28), Kamil Lasik (29), Bartosz Gruszczyński (33), Krzysztof Piskorz (93)
16-03-2019 18:00
spotkanie zakończone
Adriano Foglia 8:481-0  
 1-1 Piotr Błaszyk 12:22
Sergio Solano Luchena 14:032-1  
Allyson Mendes Amantes 25:343-1  
 3-2 Mateusz Kostecki 26:22
Sebastian Wojciechowski 35:264-2  
Składy drużyn
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Maciej Foltyn (1), Elia Raffael Walty (4), Sergio Solano Luchena (8), Janis Pastars (9), Mykola Morozov (10), Henry Shoji Fuzimotto Hatakeyama (11), Noel Patrice Charrier (12), Allyson Mendes Amantes (17), Nuno Alexandre Da Silva Barbosa (20), Sebastian Wojciechowski (25), Kacper Kędra (73), Victor Wilson De Andrade Coelho (77), Adriano Foglia (81)
Red Dragons Pniewy: Adam Wachoński (7), Mateusz Kostecki (8), Adrian Skrzypek (11), Dominik Solecki (12), Patryk Hoły (13), Gracjan Miałkas (17), Kamil Kijak (21), Jakub Budych (22), Piotr Błaszyk (23), Rafał Roj (64), Roman Vakhula (77)
16-03-2019 18:00
spotkanie zakończone
 0-1 Marcin Mikołajewicz 2:35
Michał Osypiuk 6:541-1  
 1-2 Michał Maciąg (s) 17:59
Meteusz Lisowski 28:252-2  
 2-3 Tomasz Kriezel 37:07
 2-4 Marcin Mikołajewicz 38:33
Składy drużyn
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Meteusz Lisowski (3), Adrian Citko (5), Krzysztof Kożuszkiewicz (7), Michał Osypiuk (9), Vitalii Lisnychenko (10), Mateusz Łukasiewicz (14), Michał Maciąg (17), Marcin Firańczyk (19), Damian Grabowski (26), Norbert Jendruczek (28), Dawid Święciński (34)
FC Toruń: Michał Wojciechowski (4), Kamil Domański (6), Marcin Mikołajewicz (10), Kacper Zboralski (11), Mateusz Waszak (13), Krzysztof Elsner (17), Remigiusz Spychalski (22), Tomasz Kriezel (23), Kamil Naparło (31), Mateusz Cyman (66), Marcin Mrówczyński (92)
17-03-2019 18:00
spotkanie zakończone
 0-1 Tomasz Golly 0:48
Norbert Dregier 3:441-1  
 1-2 Tomasz Golly 4:02
 1-3 Adam Wędzony 6:47
Adam Wędzony (s) 17:27 2-3  
Michał Marciniak 37:253-3  
Składy drużyn
Gatta Active Zduńska Wola: Dariusz Słowiński (1), Norbert Dregier (4), Marcin Stanisławski (6), Mariusz Milewski (9), Daniel Krawczyk (10), Igor Sobalczyk (11), Juan Ignacio Casillas Santillana (13), Michał Marciniak (14), Michał Klaus (27), Michał Szymczak (49), Taras Tarasovych (92)
Clearex Chorzów: Miłosz Burza (2), Tomasz Golly (4), Mikołaj Zastawnik (6), Mariusz Seget (7), Krzysztof Salisz (9), Maciej Mizgajski (10), Szymon Łuszek (11), Robert Switoń (17), Adam Wędzony (19), Sebastian Leszczak (21), Rafał Krzyśka (23), Vadym Ivanov (24), Patryk Puzio (25)
17-03-2019 18:00
spotkanie zakończone
Paweł Budniak 2:351-0  
Kamil Surmiak 9:062-0  
Michał Kubik 14:463-0  
Artur Popławski 15:434-0  
Artur Popławski 17:285-0  
Alex Viana da Silveira Junior 23:346-0  
Alex Viana da Silveira Junior 24:467-0  
 7-1 Jakub Kąkol 27:42
 7-2 Bernardo Ludovice Appleton Figueira Cruz 28:57
Michał Werner (s) 34:12 8-2  
Michał Marek 34:239-2  
 9-3 Patryk Kubiszewski 38:35
 9-4 Andrii Burdiuh 39:43
Składy drużyn
Rekord Bielsko-Biała: Michał Kałuża (1), Kamil Surmiak (5), Jan Dudek (6), Tomasz Gąsior (8), Artur Popławski (9), Paweł Budniak (10), Alex Viana da Silveira Junior (11), Wojciech Łasak (15), Oleksandr Bondar (20), Michał Marek (21), Michał Kubik (23), Jan Janovsky (27), Bartłomiej Nawrat (84)
Red Devils Chojnice: Łukasz Sobański (3), Andrii Burdiuh (4), Przemysław Laskowski (6), Jakub Kąkol (10), Damian Mazurkiewicz (11), Michał Werner (12), Vitaliy Kolesnik (15), Bernardo Ludovice Appleton Figueira Cruz (16), Kacper Ginter (17), Dominik Laskowski (23), Patryk Kubiszewski (27), Sebastian Kartuszyński (83)